Sylwester Miejski 2018Estrada Poznańska zaprasza na Sylwestra Miejskiego 2018. Impreza odbędzie się na Placu Wolności, który zamieni się w wielki taneczny parkiet, prezentując najlepsze utwory muzyczne w myśl hasła Hit za hitem.

Za oprawę muzyczną odpowiadać będzie pięciu najlepszych DJ’ów, grających największe przeboje polskie i zagraniczne ostatnich dekad oraz duet wokalny zagrzewający Wielkopolan do tańca. Nie zabraknie także tancerzy i muzyków – instrumentalistów, grających na żywo. Estrada Poznańska szykuje również dwie niespodzianki muzyczne. Na okrągłej scenie znajdującej się po środku placu Wolności pojawią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Dodatkowo każdy, kto odwiedzi plac Wolności w noc sylwestrową zobaczy scenografię, której Poznań jeszcze nie miał.

Tuż po życzeniach Prezydenta Poznania zaprezentujemy pokaz pirotechniczny, który rozświetli niebo nad Poznaniem. To będzie bezpieczne widowisko, które z pewnością wywoła uśmiech na twarzach zarówno dużych, jak i małych mieszkańców miasta. Tym samym organizatorzy miejskiej zabawy sylwestrowej apelują do mieszkańców, aby zrezygnowali z samodzielnego puszczania sztucznych ogni.

Sylwester Miejski rozpocznie się o godzinie 22:00 i potrwa do godziny 2:00 w nocy. Przywitajmy Nowy Rok wspólnie!  

Teren miejskiej imprezy będzie zabezpieczony. Ochrona nie będzie wpuszczać osób, które przyniosą własne fajerwerki, alkohol czy niebezpieczne przedmioty.