swiatkultury.com.pl

swiatkultury – dom, moda i uroda, praca

Lifestyle

Naprawa iPad Air – co zrobić po stłuczeniu szybki?

Naprawa iPad Air w przypadku zbitej szybki wymaga doświadczenia i odpowiednich umiejętności. Zdecyduj się na usługi firmy, która pozostawia oryginalny ekran iPada, wymieniając jedynie uszkodzoną szybkę. Nie musisz nawet ruszać się z domu! Za odbiór i dostawę odpowiada darmowa wysyłka DHL.

Naprawa iPad Air – kiedy jest możliwa?

Popękana szybka to zmora miłośników produktów Apple. Używanie iPada z uszkodzoną szybką może doprowadzić do trwałych uszkodzeń. Niestety kurz, wilgoć oraz czas grają na naszą niekorzyść. Jeśli ekran iPada nie jest rozlany, ani nie pojawiają się na nim kolorowe paski, możliwa będzie wymiana szybki. Serwis zajmuje się tylko tymi modelami iPad, których korpus nie jest wygięty, a urządzenie można włączyć. Jeśli Twój sprzęt spełnia te wymagania, możesz liczyć na kompleksowy serwis.

Ile kosztuje naprawa iPada?

Wymiana szybki iPad to koszt rzędu 400 złotych w przypadku iPadów generacji Air 1, aż po koszt 1500 złotych przy rozbiciu szybki iPod Air 5. Serwis iPad naprawia modele każdej serii od Apple, od pierwszej do piątej generacji. Dodatkowo w cenę wlicza się 12 miesięcy gwarancji, a stan urządzenia jest przed powrotną wysyłką sprawdzany przez techników. W naszym serwisie znajdziesz części zamienne wysokiej jakości gwarantowanej umową.

Serwis iPadów – ile potrwa wymiana szybki?

Wymiana szybki iPad to szybki proces, który nie licząc wysyłki trwa do 5 dni roboczych. Zamów u nas naprawę urządzenia Apple wysyłkowo, a wymiana przebiegnie sprawnie i bez wysiłku z Twojej strony. Wystarczy, że klikniesz przycisk “zleć naprawę”, następnie wybierz model oraz uzupełnij dane kontaktowe. Na Twój adres e-mail przyjdzie etykieta przewozowa. Oddaj zapakowany iPad z zepsutą szybką w ręce darmowego kuriera, a my zajmiemy się resztą.

Bezbłędna jakość naprawy

Bez względu na to, czy posiadasz iPad Pro czy też iPad Mini, wymiana zbitej szybki nie będzie stanowiła problemu dla naszego zespołu. Wieloletnie doświadczenie i wszelkie niezbędne narzędzia pozwalają nam na wymianę stłuczonej szybki pozostawiając przy tym oryginalny ekran. Oznacza to także, że nie będziesz musiał długo czekać na naprawę usterki. Dzięki rocznej gwarancji masz pewność, że odebrany sprzęt jest w pełni sprawny. Dla klientów oferujemy naprawdę konkurencyjne ceny – szczególnie biorąc pod uwagę koszt tej samej usługi w autoryzowanym punkcie Apple.

Wymiana szybki iPad Air to naprawa poprzez kuriera, która pozwala klientom z całej Polski dać drugie życie swoim iPadom. Naprawiamy ten rodzaj usterki bez względu na rok produkcji i numer modelu iPad.

Artykuł sponsorowany