Milonga Imperial - plakatNiezwykłe wydarzenie taneczne odbyło się w piątkowy wieczór w poznańskim klubie Shanti. Milonga Imperial, czyli nauka tanga argentyńskiego pod okiem doświadczonych i utytułowanych tancerzy, pokaz tańca i milonga do białego rana. A wszystko przy muzyce granej na żywo. Tej nocy każdy mógł poczuć się królem tanga rodem z Buenos Aires.

Milonga Imperial to niesamowita, świeża formuła tanga tradycyjnego. Skierowana jest zarówno do doświadczonych Tangueros jak i osób, które dopiero zaczynają odkrywać świat argentyńskiego tańca. Duże zainteresowanie tym wyjątkowym wydarzeniem oraz wysoka frekwencja na parkiecie pokazały, że tango staje się coraz popularniejsze w stolicy Wielkopolski. Swój wkład w zainteresowanie tangiem ma Bandonegro Tango Orquesta – nowa orkiestra tangowa, która podbija już serca tangueros zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.

Impreza w klubie Shanti zakończyła się pokazem tanecznym w wykonaniu Agaty Czartoryskiej i Michała Kaczmarka z poznańskiej szkoły Casa Buena. Wydarzeniu towarzyszyła także premiera teledysku do utworu Loca.