7 marca w Scenie na Piętrze zaprezentuje się zespół Teatru Rozrywki Trójkąt z Zielonej Góry, który wystawi spektakl Trzy świnki Gunnara Hayena.

Trzy świnki

Trzy świnki to komedia nieromantyczna, spektakl, który w żartobliwy sposób ukazuje problemy męskiej tożsamości, specyficznych i trudnych aspektów relacji z kobietami. Każdy z trzech męskich bohaterów jest naznaczony silną indywidualnością, a jednocześnie postępuje w pewien schematyczny sposób w myśl przemyślnego planu. Zabawne dialogi między bohaterami opierają się na założeniu, że ludzie zwykle nie mówią całej prawdy. Błyskotliwa, wirtuozerska muzyka w stylu gypsy jazz, składa się z wariacji głównie na temat twórczości Django Reinhardta i innych, klasycznych utworów jazzowch w wykonaniu Tomasza Gwincińskiego. Świetnie dobrana muzyka jest dopełnieniem specyficznego klimatu tego spektaklu, przywodzącego na myśl skojarzenia ze scenariuszami Woody Allena.

W spektaklu w reżyserii Artura Belinga wystąpią Beata Beling, Maria Weigelt, Artur Beling, Sławomir Krzywiźniak i Mariusz Wasiewski. Komedia rozpocznie się o godzinie 19:00.