Cochise (1)22 stycznia w Klubie U Bazyla wystąpi grupa Cochise. Koncert, który rozpocznie się o godzinie 19:00 jest częścią trasy promującej nowy album formacji, The Sun Also Rises For Unicorns.

Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. W jego skład wchodzą: Paweł Małaszyński /wokal/, Wojtek Napora /gitara/, Radek Jasiński /bas/ i Czarek Mielko /perkusja/. Muzyka jaką gra Cochise to połączenie rocka, metalu i grunge’u. Dorobek zespołu, poza debiutanckim demo 9, obejmuje albumy: Still Alive, Back to Beginning, 118 oraz The Sun Also Rises For Unicorns. Ta ostania została wydana w październiku 2015roku, a utwory z tej płyty zaprezentowane będą w Poznaniu po raz pierwszy.

Zanim jednak grupa Cochise pojawi się na scenie, przed poznańską publicznością zaprezentują się Skrzydlaści i Smash. Skrzydlaści to poznańska formacja grająca muzykę z pogranicza szeroko pojętego rocka oraz metalu. Cechami charakterystycznymi Skrzydlastych są surowe brzmienie instrumentów oraz polskie teksty często wymagające od słuchacza większego zaangażowania interpretacyjnego.

Początek koncertu o godzinie 19:00.