Wilki24 stycznia w klubie B17 wystąpi kultowa grupa Wilki, która wykona wszystkie utwory ze swojej debiutanckiej płyty. Początek koncertu o godzinie 20:00.

Zespół postanowił przypomnieć swoim słuchaczom nagrania z kultowej płyty Wilki, która odcisnęła trwałe piętno na polskiej muzyce rockowej i okazała się bestsellerem, sprzedając ponad 220 tysięcy egzemplarzy. Grupa podczas poznańskiego koncertu zagra wszystkie utwory z pierwszej płyty, w tym takie perełki jak Son of The Blue Sky, Aborygen, Beniamin czy Eli Lama Sabachtani. W drugiej części koncertu usłyszymy również kilka najważniejszych utworów z późniejszych etapów działalności zespołu.

Był rok 1992 i wszyscy w Polsce śpiewali piosenki z debiutanckiej płyty zespołu: Son of The Blue Sky, Aborygen lub Eli Lama Sabachtani. Album natychmiast okazał się bestsellerem i osiągnął status Platinum, a wideoclip Son Of The Blue Sky jako jeden z pierwszych polskich utworów znalazł się na antenie światowego MTV, był również najczęściej wybieranym przebojem roku przez różne rozgłośnie radiowe i czasopisma muzyczne. Odnosząc ogromny sukces, zespół wyruszył w trasę koncertową, która trwała prawie trzy lata bez przerwy. Tak intensywny rockandrollowy tryb życia i zmęczenie spowodowane ostrym tempem, jakie narzucili sobie muzycy, wpłynęło na decyzję o zawieszeniu działalności zespołu, która trwała kilka lat.

W 2002 roku zespół powrócił z nowym albumem 4, sprzedanym w 100 000 egzemplarzy i osiągnął kolejny sukces. Piosenki takie jak Baśka czy Urke zdobyły szczyty list przebojów. Kolejne dwa albumy studyjne wydane przez zespół osiągnęły status Gold i obfitowały w liczne hity, jak: Bohema, Love Story, Słońce pokonał cień, Here I am, czy Na zawsze i na wieczność. W 2009 roku zespół został zaproszony do wzięcia udziału w występie MTV Unplugged, kultowej serii koncertów znanych na całym świecie. Było to wydarzenie kameralne i bardzo nastrojowe, odbyło się w gronie najwierniejszych fanów i przyjaciół. Koncert został przekształcony w album na żywo, skutkiem czego zespół zdobył kolejną złotą płytę.

W 2016 Wilki wydały swój ósmy album – Przez dziewczyny, promowany przez piosenkę o tym samym tytule. To najbardziej wesoły i rock’n’rollowy album w ich dyskografii. Pod względem klimatu album zbliża się do największych przebojów z płyty 4. Niezaprzeczalny wpływ na twórczość albumu miało dołączenie do grupy nowego członka: syna frontmana, Beniamina Gawlińskiego, który gra na gitarze akustycznej oraz klawiszach.

W 2017 roku zespół świętował 25-lecie wydania swojego debiutanckiego albumu, a 11 maja, dokładnie 26 lat po debiucie, ukazał się podwójny album 26/26. Zawiera 25 największych przebojów i jedną nową piosenkę Na krawędzi życia, która promowała album.