swiatkultury.com.pl

swiatkultury – dom, moda i uroda, praca

numerologia
Lifestyle

Jaki cechy charakteru ma numerologiczna 4?

Ludzkość od niepamiętnych czasów przypisuje liczbom najróżniejsze znaczenia. Narzędziem, które pozwala poznać swoją wibrację życia jest portret numerologiczny. Jak się go tworzy i jakie cechy posiada numerologia 4? Na te pytania odpowiadam w naszym artykule. Zapraszamy do lektury.

Numerologia 4: woda, ogień, powietrze i ziemia

Wibracja numer 4 chociaż jest reprezentantką Ziemi, tak naprawdę łączy w sobie wszystkie cztery żywioły. Osoby wibrujące w 4 są wytrwałe, praktyczne, dokładne i pracowite. Znane są ponadto z zamiłowania do dyscypliny, którą lubią utrzymywać w swoim życiu: zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Z tymi cechami powiązana jest również bardzo dobra organizacja, które charakteryzuje Czwórki. Jeśli chodzi o wartości, którymi kieruje się w życiu numerologiczna 4, należy wymienić przede wszystkim uczciwość, przywiązanie do tradycji oraz dużą lojalność. Osoby wibrujące w 4 są dobrymi powiernikami tajemnic. Z kolei lojalność powiązana z wiernością czynią z Czwórek doskonałych partnerów oraz przyjaciół, którym można zaufać w każdej sytuacji. Osoby wibrujące w 4 trzymają się lekko na uboczu, nie wychodzą przed szereg, co nie zawsze bywa akceptowane przez bardziej otwarte i ekstrawertyczne osobowości.

Jak się tworzy portret numerologiczny?

Portret oparty na liczbach to jedno z podstawowych narzędzi numerologicznych. Nie trzeba posiadać szczegółowej wiedzy z zakresu numerologii, aby poznać swoją wibrację wynikającą z daty urodzenia, która wyznacza numer naszej ścieżki życiowej. Aby obliczyć swoją wibrację należy dodać do siebie poszczególne cyfry składające się na datę urodzenia. Jeśli nasza data urodzin to np. 3 czerwca 1980 roku, należy dodać do siebie cyfry: 3+6+1+9+8+0. Otrzymany wynik to 27. Następnie „rozbijamy” powstałą sumę i dodajemy do siebie cyfry 2 oraz 7. Otrzymujemy wynik 9. W tym przypadku numer ścieżki życiowej (wibracja główna) to cyfra 9. Ciekawostką może być fakt, że w numerologii istnieją tzw. liczby mistrzowskie, którym przypisuje się wyjątkowe moce. Są nimi 11, 22 oraz liczba 33.

Numerologia: 4, 7 a może 11? Poznaj numer swojej ścieżki życia

W numerologii analizuje się nie tylko znaczenie poszczególnych liczb, ale także wzajemnie relacje między nimi. Wejście do tajemniczego świata numerologii i zagłębienie się we własny portret numerologiczny może okazać się pomocne na wielu płaszczyznach. Niezależnie od tego, czy borykasz się z problemami miłosnymi, zdrowotnymi czy zawodowymi, numerologia pozwoli Ci spojrzeć na pewnie zagadnienia z zupełnie nowej perspektywy. Warto jest też poznać inne narzędzia numerologiczne, takie jak wibracje imion oraz nazwisk. Niezwykle fascynujące są ponadto sesje czytania kronik Akaszy.