Ponad chmuramiW niedzielę, 10 marca w klubie Blue Note wystąpi formacja Ponad Chmurami, który obecnie promuje swoją najnowszą płytę. Początek koncertu o godzinie 19:00.

Ponad Chmurami wciąż przemierza koncertowe szlaki, występując na scenach całej Polski. Zawsze bardzo dobrze odbierani przez licznie zgromadzoną widownię. W zgromadzonej publiczności wyzwalają naturalne emocje-refleksję, nostalgię i wzruszenie. Nie brakuje jednak miejsca na chwile przepełnione uśmiechem, dzięki błyskotliwemu i pełnego humoru prowadzeniu koncertu.

Podczas półtoragodzinnego spotkania z Ponad Chmurami, uwagę publiczności przykuwa niepowtarzalny głos wokalistki Kasi Jacuk, któremu towarzyszą delikatny akompaniament gitary i kontrabasu.

Na program koncertu składają utwory do wierszy poetów: Hanny Woś-Dewińskiej, Wiesława Kwinto-Koczana, Stanisława Balińskiego i Silvy Kaputikyana, pochodzące z najnowszej płyty zespołu. Pojawią się także utwory bardziej rozpoznawalne, znane z wykonań wielkich artystów poetyckiej sceny.