SarsaW piątek, 16 listopada w klubie muzycznym B17 na Stadionie Miejskim w Poznaniu wystąpi niezwykle charyzmatyczna i wyjątkowa artystka – Sarsa. Koncert jest częścią jesiennej trasy promującej nowy, trzeci już album wokalistki.

Sarsa jest autorką muzyki, słów, a także producentką muzyczną utworu Zakryj promującego nowy krążek.  Nowy singiel zapowiada 9 grafik na instagramie, które w sposób symboliczny nawiązują do zjawiska synestezji – każdy słyszany dźwięk łączy się jednocześnie z kolorem, światłem, smakiem, dotykiem i kształtem.

– Utwór jest wielowarstwowy, to nie tylko muzyka i tekst oparty na moich doświadczeniach i wrażliwości, ale również dodatkowy symboliczny przekaz, którego odszyfrowanie pozostawiam indywidualnej kreatywności każdego mojego odbiorcy. Moi fani są do tego przyzwyczajeni i mają bardzo wysoką inteligencję emocjonalną, więc wierzę w to, że spełnię ich oczekiwania najnowszym singlem – mówi Sarsa.

Ceniona songwriter’ka ma na swoim koncie platynową płytę za pierwszy album Zapomnij mi oraz diament, platynę i złoto za kolejne single. Dziennikarze muzyczni uznali ją za prekursorkę nowego polskiego szlachetnego popu. Niezmiennie intryguje i wyróżnia się na polskim rynku muzycznym.

W 2017 roku artystka wydała drugim solowym album Pióropusze, który pokrył się złotem.

Poznański koncert Sarsy rozpocznie się o godzinie 19:00.