BednarekW najbliższy piątek, 19 stycznia w Klubie B17 wystąpi Kamil Bednarek z zespołem. Artyści promują swój najnowszy album zatytułowany Talizman. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.

Kamil Bednarek swoje pierwsze kroki muzyczne stawiał w formacji StarGuardMuffin. Od samego początku kapela dużo koncertowała, brała udział w wielu festiwalach, na których sięgała po liczne nagrody. W 2011 młodzi muzycy wyruszyli w bardzo długą trasę koncertową po całym kraju, a następnie spełnili swoje artystyczne marzenie, jadąc do legendarnego studia Boba Marley’a Tuff Gong, w Kingston na Jamajce.

W pierwszych miesiącach 2012 roku działalność StarGuardMuffin została bezterminowo zawieszona, natomiast Kamil Bednarek wraz z perkusistą Maćkiem Pilarzem, klawiszowcem Radkiem Szyszkowskim oraz dwoma nowymi muzykami rozpoczął pracę nad nową płytą formacji BEDNAREK. Krążek Jestem… pojawił się w sprzedaży w listopadzie. W 2015 roku ukazała się druga studyjna płyta, pod szyldem BEDNAREK, zatytułowana Oddycham, którego część materiału została zarejestrowana na Jamajce.

W styczniu 2017 roku ukazał się nowy singiel – Talizman, który został nagrany z gościnnym udziałem Matheo. Kamil Bednarek zdobył cztery nominacje do Eska Music Award 2017, ostatecznie wygrał statuetkę w kategorii Artysta roku. W maju wydał utwór Poczuj luz, który został drugim singlem zwiastującym nową płytę artysty, której premiera miała miejsce w grudniu 2017 roku. I to właśnie utwory z najnowszej płyty fani zespołu usłyszą podczas piątkowego koncertu w Poznaniu.