Poznański Koncert Noworoczny

13 stycznia w Sali Ziemi MTP odbędą się aż Poznański Koncert Noworoczny. To już ósma edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które wpisało się na kulturalną mapę Poznania.

Jak co roku, na scenie wystąpią wielkie gwiazdy polskiej muzyki. Jak co roku, oprócz najpiękniejszych walców i polek rodziny Straussów, publiczność usłyszy wielkie przeboje muzyki rozrywkowej. Jak co roku też o oprawę muzyczną zadba Orkiestra Symfoniczna Collegium F pod dyrekcją Maestro Marcina Sompolińskiego. Koncert poprowadzą Wojciech Malajkat oraz Zbigniew Zamachowski.

Podczas zbliżającego się koncertu, na scenie wystąpią: wybitny polski tenor – Dariusz Stachura oraz największe gwiazdy polskiej sceny musicalowej: Zofia Nowakowska i Janusz Kruciński. Gościem specjalnym Poznańskiego Koncertu Noworocznego 2018 będzie wielka dama polskiej muzyki rozrywkowej – Krystyna Prońko. Całość uświetnią tancerze formacji AoM.

O wyjątkowości tego koncertu świadczy duże zainteresowanie publiczności, co spowodowało, że artyści wystąpią przez poznańską publicznością aż dwukrotnie – o godzinie 17:00 i 20:00.