PPNOUPierwszą Poznańską Niesymfoniczną Orkiestrę Ukulele tworzą muzycy – pasjonaci, których uwiodło charakterystyczne brzmienie i filigranowy rozmiar hawajskiej gitary, powszechnie znanej jako ukulele. Swoją niecodzienną pasją podzielą się z poznańską publicznością już 4 grudnia, podczas koncertu w klubie Blue Note. 

Repertuar PPNOU to niezwykła „szafa grająca”, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Muzycy aranżują prawdziwe „perełki” światowej i polskiej muzyki rozrywkowej. Z koncertu na koncert repertuar powiększa się, aby ci, którzy z orkiestrą zetknęli się wcześniej, nadal mogli przeżywać momenty zaskoczenia.

Każde show to prawdziwa interakcja z publicznością. Niezależnie od tego, czy jest to sala kinowa czy klub muzyczny, widownia zawsze podrywa się z miejsc i żywiołowo uczestniczy w wykonywaniu utworu. Zespół, dzięki niespożytkowanemu kapitałowi energii i inwencji twórczej, jest wspaniałą propozycją muzyczną dla ludzi w każdym wieku i z różnymi upodobaniami. Wysoki poziom muzyczny i lekki, żartobliwy charakter koncertów zapewniają wspaniałą rozrywkę szerokim rzeszom melomanów.

Poznański koncert Orkiestry rozpocznie się o godzinie 19:00.