Słynny musical Andrew Lloyda Webbera Jesus Christ Superstar powraca do Poznania. W nowym sezonie artystycznym, Teatr Muzyczny w Poznaniu pokaże go w Hali Arena. Spektakl zostanie wystawiony 5  listopada o godzinie 20:00.

Wystawienie musicalu na INEA Stadionie w ramach obchodów 1050. rocznicy Chrztu Polski okazało się ogromnym sukcesem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów, którzy domagali się ponownego wystawienia spektaklu, postanowiliśmy zagrać go po raz kolejny. W roli tytułowej wystąpi Marek Piekarczyk, którego legendarna kreacja Jezusa z 1987 roku przeszła do historii. Ostatni tydzień z życia Chrystusa zostanie pokazany w zaskakujący, uwspółcześniony sposób. Wśród piosenek znajdą się takie tytuły jak: Wszystko w porządku, Jak mam go pokochać czy Superstar.

Poznańską produkcję wyreżyserował Sebastian Gonciarz, kierownikiem muzycznym jest Piotr Deptuch, choreografię stworzyła Paulina Andrzejewska, a kostiumy i koncepcję scenograficzną Mariusz Napierała.

Sprzedaż biletów on-line rozpocznie się już w piątek, 5 sierpnia o godz. 9.00. Bilety dostępne będą na www.teatr-muzyczny.poznan.pl i www.bilety24.pl. Od 16 sierpnia bilety będzie można również kupić w Kasie Teatru Muzycznego w Poznaniu.

[fot. Fotobueno]