Lekko nie będzie - plakatLekko nie będzie to komedia o miłości i szukaniu szczęścia na przekór konwenansom. Spektakl w reżyserii Tomasza Sapryka zostanie wystawiony 17 kwietnia o godzinie 17:00 i 20:00, w kinie Apollo.

Oburza Was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą – w myśl zasady: mnie by się to nie przydarzyło – panie i panowie zauroczeni młodszymi partnerami? Jeśli tak, ta sztuka rozbawi Was do łez i pokaże, że teoria bardzo różni się od życiowej praktyki. Lekko nie będzie autorstwa Jean-Claude’a Islerta to niezwykle zabawna francuska komedia o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wybryków i hipokryzji w ocenianiu innych.

Stateczny wykładowca Eduardo romansuje ze sprytną studentką Sarah, zaś jego była żona Marion zakochała się w młodszym partnerze.  Ich córka Julie
ma nowego, troszkę starszego narzeczonego Marco, wąsatego „artystę”, lekkoducha, bez grosza przy duszy. Wspólnie zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy.

W spektaklu Lekko nie będzie występują: Jan Jankowski, Dominika Ostałowska, Katarzyna Grabowska/ Zofia Zborowska, Kacper Kuszewski i Julia Rosnowska.