Janek TraczykW sobotę, 22 czerwca w klubie Blue Note wystąpi Janek Traczyk, który zaprezentuje poznańskiej publiczności autorskie utwory z nadchodzącej i długo wyczekiwanej płyty. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.

Czerwcowy koncert będzie idealną okazją, aby oderwać się od codziennego pędu i spotkać ze sztuką w żywej postaci. Dwóch mężczyzn na scenie – Janek przy fortepianie i gitarzysta wpierający wokalnie artystę śpiewając chórki. Nie zabraknie na pewno męskiej wymiany zdań i kilku anegdot. Można liczyć na łzy śmiechu, jak i wzruszenia. Bez wątpienia to będzie wieczór pełen pięknych emocji.

Janek Traczyk jest absolwentem Wydziału Kompozycji Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Zdobył popularność jako odtwórca głównej roli w musicalu Metro w Teatrze Buffo. Występował w talent show – Must Be The Music oraz The Voice of Poland. Dał się poznać szerszej publiczności jako uczestnik edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie dotarł do finału i zajął drugie miejsce.

Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie gra w musicalu Notre Dame de Paris. Jest także odtwórcą głównej roli w musicalu Piloci w Teatrze Roma.