Kat i Roman Kostrzewski12 marca w klubie Blue Note wystąpi zespół KAT i Roman Kostrzewski. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

KAT i Roman Kostrzewski to historia black, thrash metalu. Kultowy zespół tworzący Wielką Trójcę Polskiego Metalu łącznie z TSA i Turbo, powstał w 1980 roku. Zwycięstwo w konkursie publiczności – Jarocin 85’ dało zespołowi pierwszy singiel Noce Szatana, Ostatni tabor i pierwszą płytę zespołu wydaną w Europie Zachodniej – Metal & Hell.

Na przestrzeni lat KAT dzielił deski z tuzami światowego metalu jak: Metallica, Motörhead  czy Iron Maiden. Z powodzeniem występuje w kraju i za granicą. W październiku 2016 roku KAT&RK z sukcesem odbył 11 koncertową trasę po Anglii, Szkocji i Irlandii. Teraz skoncentrowany jest nad materiałem na nową płytę, ale będzie gościł w wielu miastach w Polsce prezentując również utwory z najnowszego krążka.

Zespół prowadzony przez Romka Kostrzewskiego i Irka Lotha występuje obecnie w składzie: Roman Kostrzewski /wokal/, Irek Loth /perkusja/, Jacek Hir /gitara/, Krzysztof Pistelo /gitara/ i Michała Laks /bas/.