Edison FestivalMuzyka na świeżym powietrzu w rodzinnej atmosferze i pięknym otoczeniu? To właśnie Edison Festival – Taste The Music! Po sukcesie pierwszej edycji wracamy z kolejną odsłoną festiwalu!

20 i 21 lipca ponownie spotkamy się nad Jeziorem Kierskim, by cieszyć się latem i dźwiękami ulubionej muzyki. Podczas drugiej edycji festiwalu przy Hotelu Edison w Baranowie wystąpią: Julia Pietrucha, Krzysztof Zalewski, O.S.T.R., Fisz Emade Tworzywo, Sorry Boys, Bitamina i wielu innych.

Zapewniamy, że nie zabraknie tego, za co polubiliście Edison Festival. Naszą ideą jest nie tylko dostarczanie muzycznych emocji, ale także stworzenie wyjątkowego klimatu, który pozwoli odpocząć Wam i Waszym najbliższym z dala od zgiełku miasta. Wszystko to przy pysznym jedzeniu typu street food i z atrakcjami dla wielbicieli muzyki w każdym wieku.

Pierwszego dnia Edison Festival wystąpią doskonale znani artyści: Julia Pietrucha, Fisz Emade Tworzywo, Sorry Boys i Marcelina. Ponadto na scenie pojawi się Ania Rusowicz ze swoim nowym projektem niXes, który nawiązuje stylistyką do klimatów neo-hippie. Jest to unikatowe na polskim rynku muzycznym połączenie elektroniki z elementami rocka psychodelicznego. Program pierwszego festiwalowego dnia uzupełnią Buslav, Pola Chobot & Adam Barna oraz Edyta Górecka.

W niedzielę, 21 lipca przed publicznością wystąpią Krzysztof Zalewski, O.S.T.R., Bitamina, Sonbird, Snowman, tęskno oraz goście z Węgier: Mörk i Mongooz and the Magnet.