Porywająca muzyka, niezwykły śpiew, ognista kubańska salsa, barwne stroje prosto z hawańskiej rewii i gra świateł – jednym słowem gorące kubańskie show pełne pasji. Takie właśnie są występy Pasión de Buena Vista.

W minioną niedzielę poznańska publiczność miała okazję poczuć się jak na rajskiej wyspie wypełnionej słońcem, muzyką i tańcem. A wszystko za sprawą występu wspaniałych instrumentalistów i wokalistów z Pasión de Buena Vista. Barwne show wypełnione żywiołową salsą i wspaniałymi utworami, które kiedyś rozbrzmiewały we wnętrzach słynnego na całym świecie hawańskiego klubu, rozgrzały poznańską publiczność.

Większość członków występowała kiedyś z legendarnym Buena Vista Social Club. W zespole śpiewają między innymi Maida Grandeurs i Antonio Castro, którzy występowali na jednej scenie z legendarnymi Ibrahimem Ferrerem, Juanem de Marcos, Gonzalesem oraz Compay’em Segundo. Tancerze wywodzą się natomiast z legendarnego nocnego klubu Hawany – kabaretu Tropicana, do którego od 70 lat ustawiają się kolejki chętnych by obejrzeć wspaniałe rewie.

Występy Pasión de Buena Vista są zawsze pełne energii, uroku, wdzięku oraz magicznej siły. Zachwycające połączenie żywiołowego tańca z piękną muzyką, barwną scenografią i porywającą choreografią tworzą widowisko, które na długo pozostaje w pamięci publiczności. Gorące rytmy i pełen pasji taniec pobudzają wszystkie zmysły i sprawiają, że widzowie stają się częścią kubańskiego show.

Nie inaczej było w niedzielę. Publiczność śpiewała i tańczyła razem z artystami – nie tylko pod sceną, ale także i na scenie. Muzycy i tancerze z Pasión de Buena Vista poprzez zaproszenie publiczności na scenę sprawili, że poznańska Sala Ziemi zamieniła się w prawdziwy kubański klub wypełniony ognistym tańcem i gorącą muzyką. Granica pomiędzy artystami a publicznością została zatarta, co sprawiło, że każdy, kto zdecydował się spędzić niedzielny wieczór na koncercie, stał się częścią tego wspaniałego widowiska. A radość życia, która królowała podczas występu na długo pozostała w sercach publiczności.

image_4_41279955