W niedzielę, 23 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się pierwsza edycja całkiem nowego wydarzenia kulturalnego – Women’s Voices. Na jednej scenie wystąpią największe polskie wokalistki: Paulina Przybysz, Brodka, Daria Zawiałow, Ania Rusowicz i Kayah. Koncert rozpocznie się o godzinie 16:30.

Women’s Voices to impreza przeznaczona dla tych, którzy cenią pierwszorzędny pop, przebojowy, pełen chwytliwych melodii, ale podszyty mądrymi tekstami. Paulina Przybysz, Kayah, Brodka oraz Daria Zawiałow działalność artystyczną zaczynały w różnych warunkach i okolicznościach. Każda inaczej doświadczała zmieniających się jak w kalejdoskopie wyzwań rynku muzycznego. Każda też w zupełnie inny sposób prowadzi swoją karierę. Kayah współtworzyła polski pop XXI wieku, Brodka udowodniła, że dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy można iść wbrew modom, a jednocześnie pozostać na szczycie, Daria Zawiałow jest świetnym przykładem, jak talentem i pomysłem na siebie można przebić się w czasach, gdy konkurencja jest arcypotężna. Wszystkie panie mają do opowiedzenia własne fascynujące historie.

Każda wokalistka zaśpiewa swoje utwory w nowych, przygotowanych przez Paulinę Przybysz i jej zespół aranżach, a oprócz tego dziewczyny zaśpiewają wybrane przez Paulinę covery, które zaprezentują w specjalnym, wspólnym występie. Po koncercie coverowym odbędzie się solowy występ Kayah. Artystki będą świętować w stylu girl power oraz rozważać, co jeszcze można zrobić, by głos kobiecy był bardziej słyszalny.

To pierwsza edycja Women’s Voices, którego dyrektorką artystyczną jest Paulina Przybysz. Aktywna na rynku muzycznym od ponad dekady, teraz firmuje swoją muzykę własnym nazwiskiem i dorosłym głosem mówi o codziennych sprawach kobiet.