Co się właściwie stało z Betty Lemon - plakatW piątek, 16  marca na Trzeciej Scenie Teatru Nowego odbędzie się premiera monodramu Co się właściwie stało w Betty Lemon?

Kim jest pani Lemon? Zrzędliwą, nienawidzącą całego świata i bardzo samotną staruszką, której nie starcza już sił na wyjście z domu? Kobietą o ogromnym harcie ducha i witalności, będącą doskonałym przykładem na to, jak w każdym momencie życia oraz okolicznościach zachować czyste serce i ostry jak brzytwa umysł? A może… obie odpowiedzi okażą się prawidłowe?

Jedno jest pewne: rendez-vous z pełną sprzeczności Betty to obowiązkowy punkt programu: dla tych, którzy zamierzali już pogrzebać samych siebie pod ruinami życia; dla tych, którzy czują się zepchnięci na boczny tor rzeczywistości; no i dla tych, którzy po prostu mają ochotę na spotkanie ze świetną aktorką, Ireną Dudzińską, świętującą tym monodramem pięćdziesięciolecie swojej obecności na scenie.

Premiera spektaklu już w piątek, 16 marca o godzinie 20:30. Monodram zostanie również wystawiony 17, 18, 20, 21 marca oraz 6, 7 i 8 kwietnia.