mozil koncertW niedzielę, 15 października w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie wystąpi Małgorzata Ostrowska z zespołem. Koncert rozpocznie się o godzinie 18:00.

Małgorzata Ostrowska jest niekwestionowaną ikoną polskiego rocka lat 80’tych. Popularność zdobyła jako wokalistka zespołu Lombard,  z którym zagrała ponad tysiąc trzysta koncertów w całej Polsce i poza granicami kraju, nagrała dziesięć płyt, z których trzy uzyskały status Złotej Płyty, a także wylansowała kilkanaście przebojów, wśród których są między innymi utwory: Szklana pogoda, Droga Pani Telewizji, Taniec pingwina na szkle, Mister of America, Znowu radio, Mam dość. Koncerty jazzowe na Festiwalu Jazz Jamboree, rola Królowej Aby w filmie Podróże Pana Kleksa, rola Marii Magdaleny w polskiej wersji rock-opery Jesus Christ Superstar z 1987 roku, a później tytułowa rola w musicalu Pocałunek Kobiety-Pająka to kolejne etapy kariery, które uczyniły z niej niezwykle intrygującą, nieszablonową artystkę estradową.

W 1999 roku, podczas Festiwalu w Sopocie otrzymała statuetkę Bursztynowego Słowika za całokształt działalności. W tym samym roku Małgorzata Ostrowska rozpoczęła karierę solową, wydając dotychczas aż pięć płyt, z których ostatnia zatytułowana Gramy! ukazała się jesienią 2012 roku. Kilka utworów z okresu kariery solowej trafiło na listy przebojów, w tym piosenki Lawa, Słowa jak węże do ucha, Szpilki i Po niebieskim niebie.

Małgorzata Ostrowska cieszy się niesłabnącą popularnością i sympatią słuchaczy. Dużo koncertuje, często jest zapraszana do różnych programów telewizyjnych. Oprócz koncertów ze swoim zespołem, bierze udział w kilku okazjonalnych cyklach koncertowych – Symphonica, Symphonica 2, U2 Symfonicznie i Orkiestra Złotych Przebojów.

Koncerty Małgorzaty Ostrowskiej są zawsze przepełnione emocjami i wyjątkową energią, którą artystka chętnie dzieli się z fanami.