Ale Musicale14 lutego w Hali Arena w Poznaniu odbędzie się dwugodzinne show z muzyką na żywo, Ale Musicale! Na scenie wystąpi ponad 40 artystów – soliści, wokaliści, tancerze oraz orkiestra. Publiczność usłyszy największe przeboje musicalowe Teatru Roma, z takich spektakli jak: Mamma Mia, Jesus Christ Superstar, Grease, Deszczowa piosenka, Nine czy Cats. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.

Ale Musicale! to jednocześnie przeszłość i przyszłość teatru muzycznego. Najlepsze z warszawskiej Romy i najlepsze z musicalowej klasyki, ale przede wszystkim najlepsze z tego, co dzieje się obecnie na światowej scenie musicalowej. Mamy dla fanów to, co lubią najbardziej: wielkie arie, romantyczne duety i porywające sceny zbiorowe. A wszystko to z towarzyszeniem naszej znakomitej orkiestry po dyrekcją Jakuba Lubowicza oraz z zespołem tanecznym.

Wiernych fanów Teatru Muzycznego Roma możemy uspokoić: zobaczycie na naszej scenie i upiora i wampiry. Powrócą piosenki, za którymi tęsknicie. Ale będą także piosenki, o których marzycie. Z klasyki, nie zabraknie fragmentów takich dzieł jak Mamma Mia, Jesus Christ Superstar i Notre-Dame de Paris. Zaskoczymy Was czymś z Disneya, zaskoczymy czymś z Andrew Lloyda Webbera. Będzie wesoło i strasznie. Ale będzie też bardzo aktualnie.