Cashflow w AlligatorzeJuż 30 września w poznańskim klubie Alligator na Starym Rynku wystąpi zespół Cashflow. Koncert odbędzie się w ramach II Polskiego Dnia Muzyki Country.

Cashflow to uczestnicy telewizyjnego programu Must be the Music, laureaci III miejsca na Country Music Award 2013 w Pullman City oraz II Miejsca w Przepustce do Mrągowa 2014. Zdobywcy tytułu Nowy Wykonawca Roku 2015 według Plebiscytu Dyliżanse. Otrzymali również nagrodę od forum countrymusic.pl w kategorii Wykonanie Roku 2015. Koncertują intensywnie w Polsce i za granicą.

Zespół Cashflow tworzą zawodowi muzycy oraz miłośnicy rock and rolla i muzyki country. Dzięki udziałowi w najważniejszych festiwalach tematycznych i uznaniu w środowisku muzycznym, zaliczają się obecnie do czołówki gatunku country – rock’n’roll w Polsce.

Podczas poznańskiego koncertu publiczność usłyszy takie przeboje jak: Ring of Fire, Folsom Prison Blues, Jailhous Rock, Johnny B Goode, Blue Suede Shoes oraz Wake me up czy Rolling in the Deep, a także utwory autorskie zespołu.

Udział w imprezie zadeklarował również wyjątkowy Artysta – Jarek Figan, który w trakcie koncertu wykona na żywo unikalną, countrową grafikę na t-shircie. Zostanie przeprowadzona licytacja, z której dochód trafi w ręce Piotra Niwińskiego.

Koncert formacji Cashflow rozpocznie się o godzinie 22:00.