Mayday 217 grudnia (zmiana daty!) w Teatrze Apollo w Poznaniu zostanie wystawiony spektakl Mayday 2 Teatru Bagatela. Przedstawienie w reżyserii Marcina Sławińskiego rozpocznie się o godzinie 17:00.

John Smith, londyński taksówkarz bigamista, oprócz dwóch żon i mieszkań, ma również dwoje nastoletnich dzieci. Jest doskonałym mężem i ojcem. Jeśli Barbara i Mary narzekają – to wyłącznie na krótkie pobyty Johna w domu. Niestety, sprawy komplikuje Internet. Gavin -syn taksówkarza i Vicki, jego córka poznają się w sieci. Ich pierwsza randka to dla Johna katastrofa. Bigamia tak, kazirodztwo – stanowczo nie.

John zaczyna szaleńczą jazdę pomiędzy domami, by zapobiec katastrofie. Jego przyjaciel Stanley biega po mieszkaniu, zamykając dzieci i żony na klucz, aby nie doszło do spotkania. Afera goni aferę. Absurd pogania absurd. Zamiana imion, fikanie kozłów, gonitwy z kuchennym nożem, nieporozumienia seksualne, maski pływackie na twarzach. A to dopiero początek…

W spektaklu Mayday 2 występują: Alina Kamińska, Katarzyna Litwin, Krzysztof Bochenek, Wojciech Leonowicz / Marcin Kobierski, Małgorzata Piskorz / Anna Branny, Łukasz Żurek / Maciej Słota, Marek Litewka / i Sławomir Sośnierz.