Magdalena Switek30 marca w poznańskim klubie Blue Note wystąpi znany śpiewający autor, ale i showman obdarzony niesamowitym poczuciem humoru. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

Robert Kasprzycki zadebiutował na 28. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz Stypendium im. Wojtka Bellona. Piosenką Niebo do wynajęcia dotarł do niespodziewanie wielkiego grona słuchaczy, nie związanych do tej pory z piosenką „nieobojętną”. Cały album o tym samym tytule zawierał wiele innych piosenek, z których część trafiła do śpiewników, część zaś stanowi kanon polskiej piosenki poetyckiej.

Jesienią 2006 ukazał się drugi album Kasprzyckiego – Światopodgląd. Premiera albumu odbyła się na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia. Jesienią 2007 roku nakładem Polskiego Radia Kraków ukazały się Piosenki i Nie, będące zarazem tomikiem wierszy, śpiewnikiem oraz okładką płyty CD. Najnowszy album Cztery miał premierę na antenie Trójki w październiku 2014 roku, a koncert promujący był transmitowany 8 marca 2015 na antenie Trójki.

– To chyba moja najbardziej miłosna płyta, jeśli chodzi o tematykę, bo zdecydowanie ograniczyłem się do uczuć – mówi o nowym wydawnictwie Kasprzycki.

Podczas koncertu w Poznaniu publiczność usłyszy zarówno nowe piosenki z ostatniego albumu, jak również utwory z poprzednich płyt artysty.