Janusz Radek21 marca w Auli UAM wystąpi Janusz Radek, który zaprezentuje publiczności swój nowy program zatytułowany Kocham Tobą. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:30.

Kocham Tobą to koncertowa zapowiedź albumu artysty o tym samym tytule. W programie przewidziane są absolutnie premierowe wykonania utworów, które dopiero ujrzą światło dzienne. Oprócz nowości, słuchacze mogą też liczyć na obecność dobrze im znanych tytułów, które cenione są przez nich od lat. To jednak nie wszystko. Program koncertu Kocham Tobą odkrywa wielobarwność artystyczną Janusza Radka, jego otwartość na rozmaite horyzonty muzyczne. Dlatego też obok tych zupełnie nowych utworów, którym towarzyszą te dobrze znane, w repertuarze koncertu swoje miejsce znalazły i te, które docenione zostały przez publiczność w trakcie tzw. „domówek”, jak i tytuły niepublikowane dotychczas na albumach studyjnych, ale jednak od kilku lat stale obecne na koncertach Janusza Radka.

Nowy program Janusza Radka to pomost łączący złotą płytę Dziękuję za Miłość z docenionymi przez krytyków Popołudniowymi Przejażdżkami.