Blue Wave BandTo był niezapomniany wieczór spędzony w klubie Blue Note, podczas którego poznański zespół Blue Wave Band zaprezentował materiał ze swojej debiutanckiej płyty zatytułowanej Blues na Schodach. Było rytmicznie, drapieżnie, rock’n’rollowo i tanecznie.

Zespół Blue Wave Band aktywnie koncertuje od wiosny 2003 roku. Autorami muzyki, tekstów i aranżacji są członkowie zespołu. Podczas poznańskiego koncertu, autorskie kompozycje uzupełniły utwory autorstwa Tadeusza Nalepy  i Bogdana Loebla oraz Marka Grechuty. Fenomenalne solowe partie gitarowe, dynamiczna sekcja rytmiczna, a także charyzmatyczny wokal i doskonały kontakt z publicznością sprawiły, że ten koncert na długo pozostanie w pamięci tych, którzy postanowili spędzić sobotni wieczór z zespołem Blue Wave Band. Było bluesowo, z rockowym pazurem, momentami nieco nostalgicznie i balladowo, a jednocześnie tanecznie. Przede wszystkim jednak był to koncert wypełniony prawdziwymi emocjami, bo jak śpiewa wokalista w utworze Blues is King, bluesa czar to emocji żar i tego emocjonalnego przekazu nie zabrakło.

Zespół Blue Wave Band wystąpił w składzie: Fryderyk Narożny /wokal, harmonijka/, Jacek Janicki /gitara/, Remigiusz Rogacki /gitara/, Pancerz /bas/ i Marek Dewicki /perkusja/. I w takim też składzie został nagrany krążek Blues na Schodach.