Tribute to Tina Turner6 stycznia o godzinie 19:00 w Sali Ziemi MTP odbędzie się koncert zatytułowany What’s Love Got To Do With It? To zupełnie nowe, porywające show jest poświęcone twórczości jednej z największych legend muzyki rozrywkowej – Tinie Turner.

Trudno dziś znaleźć choć jedną osobę, która nie zna przebojów Tiny Turner. Poza wielkimi hitami diwy, takimi jak Simply the Best, Private Dancer czy Golden Eye, pochodzącym ze ścieżki dźwiękowej do jednego z filmów ze słynnej serii o Jamesie Bondzie, jej znakiem rozpoznawczym była burza loków, długie nogi i niewiarygodne pokłady energii, za sprawą której roznosiła największe sceny świata i porywała tłumy. Niespotykana charyzma i imponujący dorobek artystyczny Tiny Turner zainspirowały producentów wielokrotnie nagradzanego show Whitney – Queen of the Night do stworzenia kolejnego widowiska.

W postać jednej z najwybitniejszych wokalistek naszych czasów wcieli się wspierana przez 10-osobowy zespół muzyków, piękna i utalentowana Elesha Paul Moses, zwyciężczyni brytyjskich edycji programów X-Factor oraz The Voice. Podczas koncertu we wspaniałych aranżacjach wybrzmią najbardziej znane i lubiane przeboje. Oprócz już wspomnianych, usłyszymy również m.in. Proud Mary, River Deep, czy Nutbush City Limits oraz wiele innych szlagierów, które artystka wylansowała w ciągu swojej fascynującej, ponad 50-letniej kariery estradowej.

Jeśli dodać do tego wspaniałą oprawę, na którą składają się perfekcyjna choreografia, przepiękne kostiumy oraz niezwykłą grę świateł, otrzymamy prawdziwy muzyczny rarytas, którego po prostu nie można przegapić.