Coma23 marca w klubie Tama wystąpi zespół Coma. Koncert promujący nowy album Sen o Siedmiu Szklankach rozpocznie się o godzinie 19:00.

Sen o Siedmiu Szklankach to płyta z wyjątkowymi coverami, to studyjna wersja plenerowej przygody zespołu z 2018 roku. W sierpniu artyści zagrali projekt specjalny dla festiwalu „Męskie Granie”. Początkowo chcieli zrobić piosenki filmowe, a okazało się, że najlepsze znaleźli w filmach dla dzieci. Spore było ich zaskoczenie, kiedy aranżując utwory z Pana Kleksa odnaleźli nieoczywiste, psychodeliczne i czasem trochę mroczne, konteksty. Zarówno teksty, jak i muzyka z tych kawałków – zdaniem zespołu – nie jest typową lekturą dla dzieci. Pracując nad materiałem próbowali wyeksponować maksymalnie dziwność i uniwersalny przekaz tych piosenek, przepuścić je przez rockowy magiel Comy i uzyskać ponadgodzinny mocny, trochę nostalgiczny i transowy koncert, uzupełniony wizualizacjami z filmów.

Wiosenną trasę z tym materiałem nazwali Witajcie w naszej bajce. To dobra okazja, by odnowić dla siebie nasze pierwsze, nie do końca świadome, inspiracje muzyczne, ale również by pokazać je dzieciakom, które być może w inny sposób nie dotarłyby do tej muzyki.

Na koncertach oprócz seta z piosenkami takimi jak Meluzyna, Z Poradnika Młodego Zielarza Pi i Sigma (Przybysze z Matplanety), Fantazja, Pożegnanie z Bajką, Ratujmy Kosmos, Czemu Nas Tam Nie Ma i inne, będzie również można usłyszeć tradycyjny repertuar zespołu.