TGD16 stycznia do Poznania powróci coroczny niezwykły projekt zespołu TGD oraz wybitnych polskich wokalistów: Katarzyny Cerekwickiej, Kuby Badacha i Piotra Cugowskiego. Koncert kolęd z całego świata odbędzie się w Auli UAM.

Nowa płyta TGD Kolędy Świata 2 to ciąg dalszy podróży, w którą artyści wyruszyli w poszukiwaniu bożonarodzeniowych tradycji. Tym razem zabiorą publiczność do Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii i Anglii. Nie zabraknie też polskich kolęd, takich jak Bóg się rodzi czy Bracia patrzcie jeno. Oprócz tego, podczas koncertów będzie można usłyszeć pieśni hebrajskie, francuskie oraz łacińskie. Obok tych starszych melodii pojawią się również współczesne piosenki. Całość repertuaru mieni się kolorami i pulsuje za sprawą znakomitych wokalistów i instrumentalistów.

Wspólne obchodzenie Bożego Narodzenia to czas pełen rodzinnego spokoju i wzruszeń. Świąteczna atmosfera pozwoli na wspólne delektowanie się muzyczną ucztą w wykonaniu niezwykłych artystów. Kolędowanie w wyjątkowym gronie stworzy jedyne w swoim rodzaju widowisko, wypełnione poczuciem ciepła i wspólnoty.

Koncert odbędzie się w ramach X Poznańskiego Kolędowania. Początek o godzinie 19:00.