Michał Bajor6 kwietnia w Auli Artis w Poznaniu wystąpi Michał Bajor z zespołem. Będzie to ostatni koncert artysty w Poznaniu, promujący materiał Moja Miłość i zamykający kolejny etap twórczości Bajora.

Michał Bajor – choć trudno w to uwierzyć – czaruje i wzrusza swoim śpiewem już od ponad 40 lat, jak nikt inny łącząc oryginalny styl z najwyższą jakością. Moja miłość to już 19. płyta w jego dyskografii i zarazem trzecie spotkanie mistrza interpretacji z mistrzem słowa – Wojciechem Młynarskim.

Po albumach Od Piaf do Garou i Moje podróże przyszedł czas na zbiór 17 najpiękniejszych piosenek o miłości. Większość z nich to wielkie przeboje, trwale zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej i sercach kilku pokoleń słuchaczy – by wymienić tylko Prześliczną wiolonczelistkę, Odkryjemy miłość nieznaną, Och, życie kocham cię nad życie czy Nie ma jak u mamy. Na płycie pojawiły się też dwie premiery, piosenki napisane specjalnie dla Michała Bajora przez Wojciecha Młynarskiego, a zaśpiewane w duetach z Alicją Majewską Miłość jest tylko jedna i Anią Wyszkoni Ja kocham, Ty kochasz. Wszystkie zabrzmią podczas poznańskiego koncertu Michała Bajora, który odbędzie się już 6 kwietnia.

Początek występu o godzinie 19:00.