Podczas kolejnego koncertu z cyklu Gramy u siebie wystąpi Humam Ammari, który zaprezentuje poznańskiej publiczności premierowy album, Random Thoughts. Koncert odbędzie się 11 marca w Centrum Kultury Zamek.

Humam Ammari

Humam Ammari to pochodzący z Jordanii piosenkarz, gitarzysta i autor tekstów piosenek. Łączy w swojej muzyce styl alternatywnego rocka, popu i muzyki orientalnej, co nadaje jej wyjątkowe brzmienie. Śpiewa po angielsku, hiszpańsku i arabsku. Jego debiutancki album This Time of the Day wydany w 2012 roku został nagrany w Jordanii.

Od ponad dwóch lat Humam mieszka w Poznaniu, gdzie nagrał swój drugi album Random Thoughts. Humam wygrał konkurs Life On Stage 2016, wyprzedzając w rywalizacji ponad 80 polskich zespołów i zagrał na Life Festiwal Oświęcim.

Podczas poznańskiego koncertu artyście towarzyszyć będzie czołówka poznańskich muzyków – Jacek Szwaj, Damian Kostka, Mateusz Brzostowski, Maciej „Mustafa” Giżejewski, Adam Sznabel, Marianna Kalicka, Tomasz Citak, Kosma Müller i Mikołaj Cieślak.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.