W najbliższą sobotę, 11 czerwca Brzeg Wschodni nad Wartą zaprasza na imprezowy piknik promujący Boski Fest – trzydniowy, międzypokoleniowy, podróżniczy festiwal odbywający się w Bydgoszczy. Tegoroczna edycja rozpocznie się 8 lipca w zupełnie nowym miejscu – Przystani Zimne Wody na bydgoskim Łęgnowie. Zanim jednak wyruszymy w drogę do Bydgoszczy, warto sobotnie popołudnie i wieczór spędzić nad Wartą.

Boski piknik - baner

Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że będzie słonecznie, muzycznie i barwnie. W bogatym programie wydarzeń zaplanowano koncerty, warsztaty i spotkania. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Na muzycznej scenie zagrają Alegria, NSA, Zielony Bus Band, Paszczak, One DJ, Theo Kojak oraz Art. Of Mind, czyli Amigo, Szymon, Amadi, Czak, Tomahawk, Koton, Mixon, Pszczelarz, Dj Remisz i Fifi.

Michalina Muszyńska i Natalia Oliwia Wojciechowska poprowadzą Warsztaty Improwizacji Teatralnej, a Ewelina Ratajczak pokaże jak zbudować własny łapacz snów. Uczestnicy pikniku będą mogli wspólnie namalować obraz. Nie zabraknie także, cieszących się dużą popularnością, gier planszowych.

Boski Piknik w Poznaniu rozpocznie się o godzinie 14:00.