plakatk_corel.RGB27 lutego 2016 roku w murach Auli Szkoły Podstawowej w Zalasewie odbędzie się akustyczny koncert Macieja Balcara. Występ wokalisty legendarnej grupy Dżem rozpocznie się o godzinie 19:00.

Podczas swarzędzkiego koncertu Maciej Balcar zaprezentuje swój najnowszy solowy materiał. Balcar to nieszablonowy wokalista, który posiada rzadko spotykaną umiejętność improwizacji, niezwykle barwnej, zaskakującej i niepowtarzalnej. Dla artysty i znakomitych muzyków, którzy z nim występują na scenie nie istnieją żadne bariery gatunkowe. Jego koncerty są zawsze świeże i przepełnione niespożytą energią, która zostaje przekazana widowni.

Podczas zimowej trasy koncertowej, artysta powróci do akustycznego grania. Dzięki ukazaniu swoich utworów w pierwotnych aranżacjach, publiczność będzie miała okazję poznać twórczość Maćka na nowo, w subtelniejszej i bardziej nastrojowej formie. Łagodniejsza odmiana występów spotyka się zawsze z niezwykle emocjonalnym odbiorem słuchaczy, przenosząc ich w przestrzeń wrażeń, malowaną wyrazistymi tekstami oraz mocnym intrygującym wokalem.