Noc w teatralnych zakamarkach, orkiestra na żywo, bufet, tingiel-tangel, pantomima, taniec, piosenki, burleska, klasycy literatury, ciało, miłość rozwibrowane zmysły, tresowane koziołki, nienajlepsze sztuczki magiczne. Już w najbliższy piątek, 12 lutego w podziemiach Teatru Polskiego odbędzie się premiera widowiska Extravaganza o miłości.

EXTRAVAGANZA_BB12.ai

W Poznaniu szerzy się wyuzdanie! Nikogo nie zamierzamy cenzurować, ale ktoś powinien ponieść za to konsekwencje! Nie na to się umawialiśmy! Czy w teatrze finansowanym z naszych podatków można sobie pozwalać na wszystko? Co na to ojcowie miasta! Są jednak jakieś granice! Upadek obyczajów! Czy taki mamy dawać przykład naszym dzieciom?! Gdzie jest Policja? Czyżby Straż Miejska znowu była bezradna? Skandal w teatrze! Czy nie obowiązują już żadne zasady? Ten świat zmierza w niedobrym kierunku! I znowu pod pozorem sztuki serwuje się zwykłe rozwydrzenie! Dość! Precz z dekadencją i pomocą społeczną! Non possumus! Miasto królów i przedsiębiorczości protestuje! To przekracza wszelkie normy! Cywilizacja śmierci zalęgła się w Poznaniu. Czy ktoś jeszcze kieruje tym teatrem? Żądamy wyjaśnień! Żałosne widowisko! Hańba! Powinni tego zakazać!

W widowisku w reżyserii Joanny Drozdy wystąpią: Sylwia Achu, Agnieszka Findysz, Kornelia Trawkowska, Elżbieta Węgrzyn, Przemysław Chojęta, Andrzej Iwanowski, Piotr Kaźmierczak, Arkadiusz Kowalski, Michał Łaszewicz, Jakub Papuga, Piotr Trojanowski i Wiesław Zanowicz.

Extravaganza o miłości zagości w Piwnicy pod Sceną Teatru Polskiego 12, 13 oraz 18, 19 i 20 lutego. Widowisko przeznaczone wyłącznie dla widzów dorosłych!