Szalone nożyczkiSzalone nożyczki to jeden z największych scenicznych sukcesów, przypieczętowany wpisem w Księdze rekordów Guinnessa jako najdłużej utrzymujący się w repertuarze spektakl, który nie jest musicalem. Dwadzieścia lat na afiszach w Stanach Zjednoczonych i tysiące, a może nawet setki tysięcy zadowolonych widzów-uczestników. Te liczby nie mogą kłamać – niezapomniany wieczór i doskonała zabawa gwarantowane.

Już 6 lutego zagości w Poznaniu. Spektakl zostanie wystawiony w Teatrze Apollo o godzinie 17:00 i 20:00.

Szanowny Widzu, tego wieczoru będziesz współdecydował o tym, jak potoczą się dalsze losy kilku osób, które pewnego dnia znalazły się w jednym z zakładów fryzjerskich, by wpaść wprost w wir porywającej, kryminalnej intrygi. Będzie emocjonująco, trochę strasznie, ale ponad wszystko – zabawnie. Towarzyszyć Ci będzie, poza widownią, cała plejada barwnych, a niekiedy nieco szalonych postaci. Twoim zadaniem będzie pomoc w rozwiązaniu albo zagmatwaniu sprawy, z której z pewnością nie uda Ci się wywinąć. To śledztwo musi zostać doprowadzone do końca! Liczą na Ciebie para zupełnie niedopasowanych do siebie śledczych, pewna upiorna pianistka i cały teatr.

Spektakl wychodzi poza teatralny schemat, w którym scena i widownia to dwa odrębne, na pozór nieprzenikające się światy, i wkracza wprost w widowisko absolutnie interaktywne.

Na scenie wystąpią: Aleksandra Godlewska, Przemysław Redkowski, Marcin Kobierski, Wojciech Leonowicz, Adam Szarek, Przemysław Branny, Łukasz Żurek i Ewa Mitoń.