Po udanym przyjęciu pierwszego Poznańskiego Koncertu Muzyki Filmowej serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę tego wyjątkowego wydarzenia. W związku z jesienną premierą Spectre – kolejnego filmu z serii o Jamesie Bondzie, tematem przewodnim koncertu będzie bohaterska muzyka z filmów o agencie 007. 

2 Koncert Muzyki Filmowej

Drugi Koncert Muzyki Filmowej odbędzie się 7 listopada w Auli UAM w Poznaniu. Motywem przewodnim koncertu będzie muzyka z filmów o Jamesie Bondzie – znanej wszystkim miłośnikom kina serii o agencie 007. Ścieżka dźwiękowa w tych ekranizacjach niejednokrotnie podkreśla akcję towarzyszącą filmom szpiegowskim. Podczas koncertu oprócz instrumentalnych wersji utworów usłyszymy również największe hity stworzone na potrzeby tych filmów takie jak Tomorrow Never Dies, Golden Eye czy Skyfall.

Koncerty muzyki filmowej zbierają dziś na całym świecie coraz większą rzeszę fanów. Poznański Koncert Muzyki Filmowej to najlepsi muzycy – soliści oraz ponad 100-osobowa orkiestra – którzy gwarantują wysoką jakość muzycznych emocji oraz perfekcję wykonawczą. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.