swiatkultury.com.pl

swiatkultury – dom, moda i uroda, praca

wynajem długoterminowy
Lifestyle

Jak sfinansować flotę pojazdów w firmie?

Prowadzenie firmy często wiąże się z koniecznością posiadania floty samochodów służbowych. Mowa tu choćby o firmach zatrudniających przedstawicieli handlowych, którzy auta potrzebują do codziennej pracy. Niejeden przedsiębiorca jednak przyzna, że zakup nowych samochodów to niemały wydatek. Dlatego coraz popularniejszy staje się wynajem długoterminowy auta. Na czym polega?

Na czym polega wynajem długoterminowy samochodów?

Jak wspomniano, wynajem długoterminowy auta cieszy się wśród przedsiębiorców coraz większą popularnością. Nie może to dziwić, ponieważ z rozwiązaniem tym wiążą się konkretne korzyści. Przede wszystkim przy tym rozwiązaniu przedsiębiorca nie ma konieczności angażowania własnych środków finansowych. W ramach umowy wynajmu opłaca stałą, miesięczną ratę. Nie jest to zatem duże obciążenie finansowe dla firmy. Po zakończeniu umowy samochód jest po prostu zwracany. Co więcej, firmy zajmujące się wynajmem aut, np. VW FS, oferują swoim klientom szereg dodatkowych usług. Wymienić można tu choćby ubezpieczenie Assistance 24h, serwis samochodu, czy likwidację szkód komunikacyjnych. Klient liczyć może także na naprawę auta w przypadku ewentualnej usterki bez dodatkowych kosztów. Jest to na pewno duże udogodnienie.

Jakie korzyści wynikają z wynajmu długoterminowego samochodów?

Jedną z podstawowych korzyści wynikających z wynajmu długoterminowego jest pełna obsługa firmowej floty. Dla przedsiębiorców jest to niezwykle wygodne rozwiązanie. Dodatkowo w przypadku wynajmu przedsiębiorcy nie ponoszą ryzyka związanego z wartością rezydualną oraz kosztami serwisowymi. Nie bez znaczenia jest również to, że miesięczna rata za wynajem jest stała. Pozwala to przedsiębiorcy na dokładne oszacowanie kosztów związanych z wynajmem auta.

Jakie usługi wiążą się z wynajmem długoterminowym samochodu?

Niezwykle korzystne rozwiązania dla swoich klientów oferuje VW FS. Przedsiębiorcy korzystający z oferty liczyć mogą na kompleksową opiekę. Po pierwsze, sama oferta wynajmu długoterminowego aut zawsze dopasowywana jest do konkretnych potrzeb i możliwości przedsiębiorcy. Po drugie, wszystkie ewentualne naprawy wykonywane są w ASO przy użyciu oryginalnych części zamiennych. Dzięki temu można mieć pewność, że samochody są przez cały czas w pełni bezpieczne. Dodatkowo właściciel firmy liczyć może na pomoc specjalnie dedykowanego opiekuna, co znacznie ułatwia oraz przyspiesza współpracę. Wszystko to sprawia, że przedsiębiorcom nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się z floty nowoczesnych samochodów bez konieczności ich zakupu na własność.