W związku z rozwojem portalu Świat Kultury Poznań poszukujemy osób z lekkim piórem, które pragną poznać świat mediów od kulis. Szukamy redaktorów z Poznania, Tarnowa Podgórnego, Swarzędza, Mosiny…

Idealny kandydat musi legitymować się własnym dowodem osobistym, własnym świadectwem maturalnym oraz wykazywać zainteresowanie życiem kulturalnym miasta Poznania i gmin ościennych. Od przyszłych współpracowników oczekujemy lekkiego pióra, znajomości zasad stylistyki, interpunkcji, gramatyki i ortografii, a także rzetelności, odpowiedzialności, sumienności, terminowości oraz samodzielności.

W zamian oferujemy przyjazną atmosferę pracy, elastyczny czas pracy, bezpłatne bilety na koncerty, spektakle i do kina. Gwarantujemy, że wszystkie artykuły opublikowane na portalu zostaną podpisane Twoim nazwiskiem.

Zadania, które powierzymy współpracownikom to przede wszystkim redagowanie i współtworzenie portalu Świat Kultury Poznań.

Jeżeli czujesz się na siłach, aby współtworzyć portal Świat Kultury Poznań i chcesz podjąć nowe wyzwanie – aplikuj do nas!

Zasady aplikacji:

wyślij do nas wiadomość zawierającą:

  • CV;
  • autorską recenzję ostatnio obejrzanego filmu / spektaklu teatralnego, przeczytanej książki lub relację z koncertu, w którym ostatnio uczestniczyłaś (-eś)  - objętość recenzji / relacji nie może mieć mniej niż 2500 znaków i nie więcej niż 4500 znaków;

Komplet dokumentów prześlij na adres praca@swiatkultury.com.pl do dnia 15 listopada 2016 roku.

Wybranym osobom oferujemy współpracę na zasadzie wolontariatu, choć nie wykluczamy, że w przyszłości z wybranymi osobami podejmiemy współpracę w oparciu o umowę cywilno-prawną.