Jak co roku w wakacje kino Rialto zaprasza na specjalne seanse filmów dla dzieci, które odbywają się prawie codziennie. W lipcu obejrzycie najmłodsi będą mogli obejrzeć między innymi Gang Wiewióra oraz Listonosza Pata i wielki świat. W sierpniu zostaną wyświetlone miedzy innymi nowe przygody Tarzana, a także Wakacje Mikołajka.

Szczegółowy program wakacyjnych seansów dla dzieci przedstawia się następująco:

gang11 – 24 lipca  – Gang Wiewióra

Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Wiewióra – nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich… na całą zimę.

Gang Wiewióra to wspaniała i trzymająca w napięciu animacja dla całej rodziny!

 

listonisz_pat25 – 31 lipca – Listonosz Pat i wielki świat

Sympatyczny listonosz Pat z małego spokojnego miasteczka pragnie wziąć udział w niezwykle popularnym telewizyjnym show Gwiazdą być! Czeka go wyprawa do wielkiego miasta w zwariowany świat gwiazd i telewizyjnych osobowości. Będzie to dla niego wielka i niebezpieczna przygoda. Na szczęście jak zwykle może liczyć na swoich starych przyjaciół z rodzinnego miasteczka oraz swawolnego kota Jessa, dzięki którym odkryje, że od sławy, kariery i świateł wielkiej metropolii stokroć cenniejsza jest grupa bliskich osób, z którymi nigdy nie można się nudzić.

 

 

01 – 14 sierpnia – Tarzan. Król dżungli

tarzanTarzan. Król dżungli to opowieść o chłopcu wychowanym przez zwierzęta która porwie kolejne pokolenia widzów na całym świecie. W trakcie ekspedycji do afrykańskiej dżungli John Greystoke i jego małżonka zmierzając w kierunku odległego miejsca, w którym nastąpiło zderzenie tajemniczego meteorytu z ziemią giną w wypadku helikoptera,. Kraksę przeżywa wyłącznie ich mały synek, J.J., zwany również „Tarzanem”. Grupa goryli odnajduje przerażonego chłopca we wraku helikoptera i przyjmuje go do swego stada. Tarzan dorasta w nieznanym sobie świecie przez ponad dekadę, ucząc się z jednej strony bezlitosnych praw dżungli, a z drugiej – bezwarunkowej miłości. Dopiero jako dorosły mężczyzna natyka się na drugiego człowieka – odważną i piękną Jane Porter.

To miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak nowo narodzone uczucie oraz dom Tarzana okazują się być zagrożone, gdy podróżujący z Jane William Clayton ujawnia swoje prawdziwe – i maksymalnie chciwe – oblicze. Tarzan, który przez lata dorastania w dżungli stał się wyjątkowym przedstawicielem gatunku ludzkiego, będzie musiał użyć swojego instynktu oraz całej nabytej wśród zwierząt wiedzy i doświadczenia, aby uchronić swój dom przed zagładą oraz uratować kobietę, którą na zawsze pokochał.

samoloty_215 – 21 sierpnia –Samoloty 2

Po awarii silnika Dusty musi zrezygnować ze startów w podniebnych wyścigach. Jednak, znany z wielkiej odwagi i ogromnego ducha walki samolot nie poddaje się i postanawia zasilić siły lotniczej straży pożarnej. Wraz ze swoją nieustraszoną drużyną bierze udział w niebezpiecznej akcji gaszenia pożaru w parku narodowym, podczas której poznaje prawdziwe znaczenie słowa bohater.

 

 

wakacje_mikolajka22 – 31 sierpnia – Wakacje Mikołajka

Długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie, w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób. Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempé, które od ponad pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń.

Koniec szkoły to najszczęśliwszy dzień w roku dla Mikołajka i paczki jego oddanych przyjaciół. Wystarczy spakować walizki i można ruszać w wymarzoną wakacyjną podróż. A ta zaprowadzi bohatera w sam środek malowniczej Bretanii. Od partyjki golfa w urokliwym pensjonacie, przez rejs do Wyspy Mgieł, na harcerskim obozie skończywszy – wszędzie, gdzie pojawi się Mikołajek, czeka go moc niezapomnianych przygód.

Na wszystkie seanse zaprasza

rialto_logo_mini