AudiofeelsW niedzielę, 8 marca w klubie Blue Note wystąpi grupa Audiofeels. Koncert z okazji Dnia Kobiet rozpocznie się o godzinie 20:00.

Audiofeels to jeden z bardziej oryginalnych zespołów na polskiej scenie muzycznej.  Znani są z nowatorskiego podejścia do śpiewania, polegającego na imitacji instrumentów poprzez maksymalne wykorzystanie możliwości głosu.

Podczas trzynastu lat działalności muzycy wydali 4 albumy, zajęli czołowe miejsca podczas wielu międzynarodowych konkursów (m.in. w Lipsku, Moskwie czy Nowym Jorku) i regularnie zapraszani są na europejskie festiwale wokalne. Ostatnie lata to przede wszystkim stworzenie i koncertowanie z dużym projektem symfonicznym. Dwugodzinny program rockowy AudioFeels wspierany jest brzmieniem orkiestry i chóru, a okazję do jego wysłuchania miała publiczność w największych salach koncertowych w całej Polsce.

W 2018 roku do zespołu dołączył beatboxer Piotr „Bobby” Jarosz, który rok wcześniej zdobył tytuł mistrza Polski w tej niezwykłej dziedzinie. W 2019 roku AudioFeels wywalczyło kolejną nagrodę publiczności, tym razem na niemieckim konkursie Vocal Champs Acapella Contest w Sendenhorst. W grudniu zespół wystąpił podczas telewizyjnego wydarzenia upamiętniającego 101. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego, brawurowo wykonując utwór Powstanie z towarzyszeniem rapera Kowsona.

Obecnie w skład zespołu wchodzą: Patryk Ignaczak, Marcin Illukiewicz, Piotr Jarosz, Bartosz Lehmann, Marek Lewandowski, Jędrzej Suchan, Michał Szajkowski i Jarosław Weidner.