Fisz Emade Tworzywo ogólny31 marca w klubie Tama wystąpi Fisz Emade Tworzywo. Koncert jest częścią trasy promującej nowy album artystów, Radar.

Po udanych trasach koncertowych i świetnie przyjętej płycie Drony, Fisz Emade Tworzywo powraca z nowym albumem Radar, którego premiera odbyła się 8 marca. Tym razem panowie sięgają do muzycznego tygla lat 80., inspirując się muzyką disco, ale też rockiem – zarówno klasyczną Americaną, jak i krautrockiem. Znajdziemy tu utrzymane w klimacie dla lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków zespołu Tworzywo oczarowują swoim niezwykłym klimatem retro.

Ta interpretacja dźwięków lat 80. zabiera słuchaczy w piękną sentymentalną podróż – to „muzyka drogi“. Z jednej strony daje wytchnienie, z drugiej zmusza do wyostrzenia zmysłów. Nastawienia swojego własnego „radaru”. Melancholijna, ale i ironiczna. Opowiada historie miłosną w trudnych, rozpolitykowanych i niepewnych czasach. Autorem tekstów jest jak zwykle Bartek „Fisz” Waglewski. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezmiennie Piotr „Emade”  Waglewski. 

Poznański koncert promujący album Radar rozpocznie się o godzinie 19:00.