U Studni29 stycznia w klubie Blue Note wystąpi zespół U Studni – jeden z najlepszych w Polsce, uprawiający balladę z umiejętnie dobranym tekstem i niebanalną oprawą muzyczną.

Swój najnowszy program opierają na wierszach Adama Ziemianina, wybitnego krakowskiego poety, a także na utworach autorstwa poety z Gdyni , Krzysztofa Cezarego Buszmana oraz Oli Kiełb, Darka Czarnego i Ryszarda Żarowskiego. Mądra refleksja, afirmacja życia we wszystkich jego przejawach, liryka najwyższej próby i optymizm, to oprócz przepięknej harmonii głosów wokalistów i akompaniujących instrumentów dominanty przekazu i stylu wykonawczego U Studni.

Współtworząc przez wiele lat (1984-2012) Stare Dobre Małżeństwo, wyznaczyli rozpoznawalne brzmienie i styl muzyczny tej legendarnej grupy. Twórcze osobowości, naturalność i swoboda bycia na scenie, a także świetny kontakt z publicznością gwarantują wyjątkowość każdego koncertu. Zespół brzmi swojsko oraz świeżo, a świetnie wyważone brzmienie instrumentów zyskało sobie szerokie kręgi fanów  w różnym wieku.

Poznański koncert U Studni rozpocznie się o godzinie 20:00.