JelonekTo już tradycja, że Jelonek wraz ze swoim zespołem odwiedzi Poznań krótko przed świętami Bożego Narodzenia. W tym roku ten wyjątkowy wieczór przypadnie w niedzielę, 9 grudnia, a na muzycznej Wigilii fani artysty spotkają się w Klubie u Bazyla. Nie zabraknie wybitnych coverów, jelonkowych szlagierów, a także wyjątkowego poczucia humoru Michała Jelonka.

Michał Jelonek to multiinstrumentalista, znany z charyzmatycznych i żywiołowych występów, który z pewnością rozgrzeje swoich fanów z mroźny grudniowy wieczór. Na koncercie, poza jelonkowymi szlagierami, możemy się spodziewać coverów utworów takich artystów, jak: Metallica, Judas Priest, czy Jimi Hendrix. Będą one prezentowane w oryginalnych aranżacjach z przełożeniem głównego ciężaru wykonawczego na skrzypce klasyczne i elektryczne.

Artysta jest znany między innymi z występów w legendarnym zespole Hunter. Jest wielokrotnym laureatem Złotego Bączka, współpracuje również jako muzyk sesyjny z wieloma firmami fonograficznymi. Był również członkiem licznych polskich składów, w tym Closterkeller, Ankh, Łzy czy Wilki.

Jako support wystąpi formacja Męczenie Owiec.

Początek koncertu o godzinie 19:30.