Andrzej Piaseczny2 grudnia w Sali Ziemi MTP wystąpi Andrzej Piaseczny, który promuje swój najnowszy album, O mnie, o tobie, o nas. Koncert rozpocznie się o godzinie 18:00.

Po pełnym wspomnień jubileuszowym roku 2017, w którym Andrzej Piaseczny świętował jubileusz 25-lecia działalności scenicznej,  przyszedł czas na nowy rozdział w jego karierze. Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów nie zwalnia tempa – w międzyczasie pojawił się jego nowy, wyczekiwany krążek. Album O mnie, o tobie, o nas, zawierający kompozycje Ani Dąbrowskiej, to płyta nie tylko dojrzała, ale też zaskakująco pogodna.

– Tak, jestem uśmiechniętym, szczęśliwym człowiekiem – mówi o sobie wokalista, równocześnie opisując nastrój albumu.

Album O mnie, o tobie, o nas to dziesięć utworów, których treść wypływa z osobistych doświadczeń Andrzeja Piasecznego, ale dotyczy spraw znanych nam wszystkim. To piosenki o miłości i przyjaźni, o tym, że warto dawać sobie drugą szansę i o tym, że każdy dzień wśród najbliższych jest na wagę złota.

Podczas poznańskiego koncertu nie zabraknie też znanych i od lat uwielbianych przez publiczność utworów z poprzednich płyt artysty.