MuniekW niedzielę, 4 listopada w klubie Blue Note wystąpi Zygmunt „Muniek” Staszczyk, który pojawi się na scenie w towarzystwie swoich muzycznych przyjaciół. Akustyczny koncert Muniek i Przyjaciele rozpocznie się o godzinie 20:00.

– Nie planujemy żadnego nowego albumu ani projektu. Po prostu chcemy sobie na luzie pograć w nieco mniejszych, kameralnych salach. Program koncertów będzie wypadkową różnych moich projektów artystycznych, zarówno z repertuaru zespołu T. Love, jak i działań solowych, przedstawimy także kilka nowych pomysłów – mówi Muniek Staszczyk.

W 1982 roku wraz z Januszem Knorowskim, Dariuszem Zającem i Jackiem Wudeckim założył zespól T. Love. Do 1987 roku grupa funkcjonowała pod nazwą Teenage Love Alternative. Największe przeboje z tego okresu to Garaż (1984), IV LO (1985) oraz Autobusy i tramwaje (1988).

W 1989 roku Staszczyk wyjechał do Anglii, a zespół zawiesił działalność. Do Polski wrócił w 1991 roku, reaktywował zespół, w którym ze starego składu pozostał tylko on sam. Udzielał się także w formacjach Szwagierkolaska i Paul Pavique Movement.