MichaŁ Kmieciak Fall for you plakatW niedzielę, 14 października w klubie Meskalina wystąpi Michał Kmieciak, który zaprezentuje publiczności całkiem nowy materiał. Świeże kompozycje uzupełnią także najciekawsze fragmenty debiutanckiego albumu, Love Lost wydanego w 2016 roku.

Michał Kmieciak, poznański pianista i kompozytor wśród swoich największych inspiracji wymienia takich artystów jak Ludovico Einaudi, Ólafur Arnalds, Nils Frahm, Max Richter i Dustin O’Halloran. Debiutancki album zawierał dziewięć melodyjnych kompozycji, w nieco filmowym klimacie.

– Teledyskiem do Lullaby for Two Lonely People, w którym główną rolę zagrał Paweł Swiernalis, zamknęliśmy etap związany z płytą Love Lost. Nie znaczy to jednak, że odżegnujemy się od tego materiału. Podczas jesiennej trasy pokażemy zarówno nowości, jak i moje ulubione utwory z debiutu. Te koncerty będą pomostem pomiędzy tym, co było, a tym co właśnie nadchodzi. I pierwszą okazją do zweryfikowania nowych utworów u najważniejszego recenzenta – publiczności – podkreśla Michał Kmieciak.

Wraz z Dominiką Dołżyńską i Aleksandrą Walczak wystąpił na najważniejszych festiwalach showcase’owych, Festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym, w domach kultury, klubach i plenerach w całym kraju. Zdarza mu się także występować solo, jak podczas otwarcia poznańskiego festiwalu Ale Kino! lub dwóch edycji Piano Day w stolicy Wielkopolski.

Niepowtarzalny klimat, który zespół Michała Kmieciaka potrafi stworzyć wykorzystując jedynie fortepian, skrzypce i wiolonczelę; przesycone emocjami, piękne melodie i charakterystyczne, zaskakujące harmonie – tego wszystkiego bywalcy jego koncertów Michała Kmieciaka mogą spodziewać się zawsze. Dodatkowym smaczkiem Fall For You Tour będą nowości, które publiczność usłyszy absolutnie przedpremierowo.

Poznański koncert Michała Kmieciaka rozpocznie się o godzinie 19:00.