15 września w Teatrze Wielkim w Poznaniu odbędzie się wyjątkowy koncert Moniki Brodki – MTV Unplugged. Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja, by zobaczyć ten projekt na żywo. Początek koncertu o godzinie 19:00.

Monika Brodka to jedna z najbardziej niezwykłych artystek polskiej sceny muzycznej. Nie zważając na kompromisy, łączy w swojej twórczości pozornie niepasujące do siebie elementy różnych stylów muzycznych. Ogromną rolę przykłada również do warstwy wizualnej, dzięki czemu jej koncerty zawsze są niezapomnianym przeżyciem.

Ostatni album Brodki – Clashes ukazał się w 2016 roku na całym świecie i bardzo szybko pokrył się platyną, a trasa promująca płytę obejmowała nie tylko Polskę, ale także koncerty w Anglii, Francji, Niemczech i Japonii.

Podczas akustycznego koncertu w ramach cyklu MTV Unplugged przekrojowo pojawią się piosenki z kilku ostatnich wydawnictw Brodki, włącznie z debiutancką płytą. Na scenie artystce towarzyszyć będzie 12-osobowy zespół, w składzie którego pojawią się muzycy grający na tak rzadko używanych instrumentach, jak fisharmonia i piła.