Logotyp 1200X625Teatr Muzyczny w Poznaniu ogłasza casting do musicalu Rodzina Addamsów, którego premiera odbędzie się na scenie Teatru Muzycznego w Poznaniu 22 września 2018 roku. Poszukiwane są solistki i soliści do głównych ról spektaklu w reżyserii Jacka Mikołajczyka. Morticia, zimna jak sopel lodu, Gomez, gorący jak wulkan, Wednesday – ich demoniczna córka i Pugsley, słodki, ale śmiertelnie groźny synek, urokliwy wuj Fester, wiedźmowata Babcia i Lurch, posępny kamerdyner o wdzięku zombie… oto w komplecie najbardziej upiorna rodzinka wszech czasów!

Rodzina Addamsów w koprodukcji Teatru Muzycznego w Poznaniu i Teatru Syrena w Warszawie to przebojowy musical, którego premiera miała miejsce na Broadwayu w 2010 roku, przyciągając tłumy widzów. Pokazywany był także niemal w całej Europie i Ameryce. Na scenie zobaczymy historię upiornej rodzinki mieszkającej na bagnach w starym, wiktoriańskim zamku. Głównymi bohaterami opowieści są Gomez i Morticia, których córka Wednesday, zwana księżniczką ciemności, dorasta i zakochuje się w uroczym chłopaku imieniem Lucas. Prosi ojca, aby zachował to w tajemnicy przed swoją ukochaną żoną. Wszystko zmieni się pewnego wieczoru, kiedy przy jednym stole spotkają się obie rodziny pochodzące z dwóch różnych światów.

Casting do musicalu odbędzie się będzie 9 kwietnia 2018 r. od godz. 10.00 w siedzibie Teatru Muzycznego w Poznaniu, przy ul. Niezłomnych 1e.

Zgłoszenia na casting należy wysyłać drogą e-mailową na adres: casting@teatr-muzyczny.poznan.pl najpóźniej do dnia 3 kwietnia br. Do zgłoszenia trzeba dołączyć CV artystyczne ze zdjęciem (prosimy wysyłać pliki PDF lub DOC wraz z zawartym w CV zdjęciem; prosimy nie wysyłać zdjęć jako osobnych plików jpg). Po wysłaniu zgłoszenia kandydat otrzyma informację zwrotną dotyczącą szczegółów castingu oraz materiały niezbędne do przygotowania roli.

Na casting należy przywieźć wydrukowany i wypełniony kwestionariusz osobowy oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku (do pobrania na stronie www.teatr-muzyczny.poznan.pl w zakładce PRZESŁUCHANIA) i strój do ćwiczeń – casting będzie obejmował również sprawność ruchową i taneczną. Teatr zapewnia pianistę-akompaniatora do rozśpiewania się oraz podczas przesłuchań. Teatr nie zwraca kosztów dojazdu na casting oraz noclegu. Na casting mogą się zgłaszać tylko osoby pełnoletnie.