Kobiety kobietom8 marca w Teatrze Wielkim w Poznaniu odbędzie się kolejna, czwarta już Gala Kobiety – kobietom. Tym razem na scenie wystąpią legendy polskiego rocka: Urszula, Wanda Kwietniewska oraz Małgorzata Ostrowska.

Gala Kobiety Kobietom to inicjatywa stworzona przez kobiety dla kobiet. Dzięki dotychczasowym edycjom udało się wesprzeć podopieczne Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Poznaniu.

– Od lat pomagamy kobietom i dzieciom dotkniętym przemocą domową. O problemie przemocy w rodzinie powinno się przypominać, dlatego inicjatywa tego niezwykłego koncertu, Gali Charytatywnej Kobiety Kobietom będzie kontynuowana co roku – wspominają organizatorki Gali.

W tym roku na jednej scenie spotkają się legendy polskiego rocka: Urszula znana z takich utworów jak: Latawce dmuchawce wiatr czy Konik na biegunach, Wanda Kwietniewska – wokalista zespołu Banda i Wanda wykonująca niezapomniane przeboje: Hi-Fi i Nie będę Julią oraz Małgorzata Ostrowska, przez wiele lat związana z zespołem Lombard śpiewająca takie utwory jak: Szklana pogoda czy Meluzyna.

Koncert charytatywny w Teatrze Wielkim w Poznaniu rozpocznie się o godzinie 19:00.